Technologie výroby

Materiály

Na výrobu snubních prstenů používáme kvalitní a puncovním úřadem schválené zlaté slitiny.

V naší výrobě snubních a zásnubních prstenů převažuje 14-ti karátové zlato. Na přání vám prstýnky vyrobíme i z 18-ti karátového zlata či platiny (PT/950).

Veškeré naše prsteny vyrábíme na zakázku a jednotlivé modely lze upravit podle vašeho přání (žluté zlato, bílé zlato či červené zlato).

Díky naší technologii jsme schopni jednotlivé části bílého, žlutého nebo červeného zlata k sobě poskládat a lisovat pod přesně stanovenou teplotou a vysokým tlakem bez prasklin, děr apod. Tyto nedostaky vznikají při použití zastaralé technologie letováním, kterou my nepoužíváme.

Všechny naše modely snubních prstenů se vyrábí s vnitřním zaobleným profilem, což přináší vyšší komfort a lepší pocit při nošení a taktéž  pohodlné nasazení a sundávání snubního prstýnku z prstu. Samozřejmostí je možnost výběru jiného profilu dle přání zákazníka.

Kameny

Do našich prstenů vsazujeme přírodní (diamant) i synteticky (zirkony) vyrobené kameny. Nejčastější volbou kamenů jsou diamanty s briliantovým brusem.

Zkušení zlatníci ručně osazují kamínky několika způsoby. Přesné rozložení a umístění kamínků zajišťuje speciální zařízení, které zaručí aby kamínky byly osazeny v rovině a s přesnými vzdálenostmi.

Spojením moderních technologií a zkušeností našich zlatníků jsme schopni dokonale osadit všechny typy kamínků.

Pokud si vyberete prsten osazený diamantem, obdržíte osvědčení o pravosti a kvalitě přírodního kamene (certifikát).