Snubní prsteny

Nechte si vyrobit klasické snubní prsteny nebo takové, které nenosí nikdy jiný. Klidně dejte prostor své fantazii. U každého z modelů si zvolíte barvu zlata, osazení brilianty či zirkony nebo změnu povrchové úpravy. Je na vás, zdali dáte přednost matu, lesku nebo zvolíte neobvyklé pokovení rutheniem a ozdobíte se osobitým šedočerným prstenem. Na přání přidáme nebo ubereme kameny, můžete také kombinovat prsteny z různých sad.

Snubní prsteny jsou ze 14karátového zlata, rádi vám je ale vyrobíme i z 18karátového zlata nebo platiny. Rytí do snubních prstenů je zahrnuto v ceně, stačí nám prozradit text. Pokud váháte, poradíme a jakmile bude rozhodnuto, zlatníci se pustí do práce.

Snubní prsteny

Grid
List

Počet produktů: 353

Zobrazení 1-48 z 353 položek

Snubní prsteny Model č. 8014

Široký prsten ze žlutého zlata má prostřední část vyrobenou ze zlata bílého. To má příjemný vlnitý reliéf, který tvoří jemné drážky. Prsten není dozdobený kameny a má celý lesklý povrch, nepůsobí tak při své šířce tolik masivně.
51 480 Kč
Termín dodání: 3-4 týdny

Snubní prsteny Model č. 4048

Střídající se proužky matného a lesklého bílého zlata vytvářejí reliéf příjemný na dotek. Odlesky prstenu způsobí, že při každém pohledu bude trochu jiný a tak se nikdy neokouká.
24 570 Kč
Termín dodání: 3-4 týdny

Snubní prsteny Model č. 1280

Klasický hladký design prstenu z bílého zlata ozvláštňují drážky, které mají navíc i hrubší povrch a tím tvoří prsten originální. Vyrábí se bez kamene a jsou tak praktické.
32 760 Kč
Termín dodání: 3-4 týdny