Jak zacházet se šperky

Aby šperky přinášely radost roky, máme pro Vás několik doporučení.

Šperky raději odložte před spaním, než se pustíte do domácích prací, zahradničení, hrubé manuální práce nebo sportovních aktivit. Zabráníte jejich poškození či ztrátě lesku vlivem nárazů nebo působení nežádoucích látek. 

Perly noste co nejčastěji, v kontaktu s kůží se hydratují. Dávejte ale pozor při použití laku na vlasy, parfému či krémů –⁠ povrch perel mohou nenávratně poškodit.  

Doporučení pro čištění a údržbu hodinek naleznete v záručním listu, který obdržíte při koupi. Návod na používání hodinek naleznete v přiloženém manuálu.

Mějte na paměti, že záruka se vztahuje na vady vzniklé v průběhu záruční doby prokazatelnou chybou výroby, technologiemi postupu nebo skrytou vadou materiálu. Po uplynutí záruční doby nárok na uznání reklamace zaniká.

Záruka se nevztahuje na: 

  • vady vzniklé v důsledku opotřebení z běžného užívání (např. poškrábání šperku, oxidace stříbra a zlata, otěr rhodiování, vypadnutí kamene apod.),

  • vady šperků způsobené nevhodným zacházením nebo mechanickými vlivy (např. přetržení řetízku a náramku nebo jejich natažení, deformace prstenů, ohnutí a ulomení štyftu náušnic, ztržení závitu, rozbití kamenu nebo doplňků). 

Klenotnictví Jolleo odpovídá za skutečnost, že produkt je v okamžiku převzetí ve shodě s kupní smlouvou. Na zakoupený produkt se vztahuje záruční doba 24 měsíců. Pro uplatnění záruky je nezbytné prokázat zakoupení šperků tímto paragonem nebo záručním listem. Klenotnictví Jolleo má povinnost přijmout reklamaci v kterékoliv provozovně, případně i v sídle nebo místě podnikání.

Mnoho nezapomenutelných chvil s novým šperkem vám přeje

Vaše Jolleo